Novinkov.cz

Automechanik si všiml, že kolem jeho dílny každý den chodí smutná žena. Pak se jí rozhodl pomoci!Ze všeho nejvíc milujeme, když se s vámi můžeme podělit o pěkný příběh se šťastným koncem! Po jeho přečtení se totiž vždy oživí víra v lidské dobro Američan Richard Newberry je opravdu výjimečný člověk…


Richard vlastní svoji autodílnu. Během jednoho měsíce si všiml ženu, jak smutně prochází kolem jeho dílny. Jednoho dne si zase všiml, že plakala. Rozhodl se s ní proto promluvit.

Richard na první pohled nevypadá jako velmi empatický člověk a je důkazem toho, že se nikdy nemáme spoléhat na první dojem!

Když spatřil uplakanou Erestinu Nunezovou, chtěl se s ní alespoň na chvilku promluvit. Žena byla ve velmi špatném psychickém stavu, ale o tom později. Ukázalo se, že Ernestina chodí každý den 6, 5 km pěšky do státní školy, kde pracuje jako vrátný. Penězi chce pomoci své nevěstě a 2 vnoučatům.

Ernestina syn, Daniel byl bývalým vojákem. Po návratu domů se nemohl vzpamatovat. Trpěl posttraumatickou stresovou poruchou. Bohužel se mu nedostalo pomoci … spáchal sebevraždu a zanechal po sobě manželku a 2 děti.

Když si Richard vyslechl celý příběh neznámé ženy, se kterou se nakonec spřátelil, rozhodl se jí pomoci.

Pokračování na další straně…