Novinkov.cz

Špičkový dietolog poradil jednoduchou věc, díky které vám ubyde břišní tuk. Za toto mu klienti platí velké peníze, ale vy to máte zdarmaBylo odhaleno, co výborný dermatolog Lukas Nikolova za velké peníze říká svým klientům. nyní jeho rady můžete znát i vy a zhubnout!

Pozor na cvičení, je to chyták: Toto vám nakopne metabolismus ještě lépe!


Cvičit nemůže každý. A největší chyba je to, že lidé si prostě najednou usmyslí, že potřebují zhubnout, přičemž se léta téměř nehýbali. Takový prudký nárůst aktivity je nesmírnou zátěží na klouby i celý pohybový aparát. Když chcete začít intenzivněji cvičit, vždy se nejprve poraďte s odborníkem, zda vám to neublíží ještě více.

Já doporučuji svým klientům, aby během prvního týdne zapomněli na fitness a každý den strávili alespoň 20 minut souvislou chůzí (ideálně rychlejší, ale vždy tak, aby to zvládali vaše klouby). Tato metoda doslova probudí váš metabolismus. Je to bezpečné a neskutečně účinné řešení.

Výsledek obrázku pro rychlá chůze

Strava dokáže úžasné věci: Stačí přitom vyměnit jen pár věcí a kila půjdou dolů! Neuznávám diety, během kterých týden nebo dva trýznit své tělo jedním typem jídla. Stačí, když v stravě změníte jen pár věcí a dokáže to úžasně pomoci vašemu trávení. Takto se můžete zbavit množství uloženého tuku a zabráníte tomu, aby ho tělo ukládalo.

A ještě jedna důležitá věc, kterou lidé častokrát ignorují – sůl a nadměrné solení je během hubnutí stejným nepřítelem jako cukr a nadměrná konzumace slazených dobrot.

Výsledek obrázku pro sůl

Dejte na tyto kombinace jídel:

Jídelníček na týden:

Snídaně (nejdůležitější jídlo dne):

Ovesné vločky s ořechy, trochou vanilky a rozinkami – ideálně bez mléka, másla a medu.
Rozinky můžete před konzumací namočit do horké vody, nabobtnají a budou ještě sladší.

Pokračování na další straně…