Novinkov.cz

Domácí džus, který dokáže probudit i mrtvé: Potlačuje únavu a navrací energii!V dnešním článku vám ukážeme jeden skvělý recept. Doporučuje se lidem, kteří trpí chronickou únavou a potřebují si obnovit svou životní sílu a energii.


Kromě toho podpoří i celkovou imunitu, zvýší počet červených krvinek a také potlačí tělesné záněty. Totiž záněty a hlavně ty chronické bývají často příčinou vyčerpanosti a únavy. Příprava džusu je velmi jednoduchá a navíc i docela dobře chutná.

Když zažijete jeho přínosy na vlastním těle, uvidíte, že hodnotný je každý jeho doušek. Jde o směs mrkve, červené řepy a pár druhů běžného ovoce na zvýraznění chuti a účinků.

Výsledek obrázku pro mrkev cervena repa

Zdravotní přínosy džusu

Dlouhá desetiletí se doporučuje hlavně lidem po absolvování chemoterapie, kteří trpí extrémní vyčerpaností, oslabeným imunitním systémem a vysokou mírou toxicity těla.Hrozné destrukční následky chemoterepie sice nedokáže zcela napravit (to nedokáže nic), ovšem dokáže výrazně zkvalitnit kvalitu života pacientů.

Jelikož má silné detoxikační účinky, pomáhá z těla odstranit zbytky toxinů a odumřelých tkání, které po sobě zanechala těžká léčba.

Mnozí lidé, když ho jednou začnou konzumovat, pro jeho úžasné zdravotní přínosy s ním už nedokážou přestat. Proto o něm někteří i často říkají, že dokáže doslova probudit i mrtvých.

Uvedené důvody však neznamenají, že džus se hodí jen pro lidi po chemoterapii nebo s jinými s zdravotními problémy.

Pít ho samozřejmě mohou i zdraví lidé, kteří si chtějí zdraví udržet, případně ještě zvýšit svou vitalitu .

Proto, pokud se cítíte vyčerpaní, máte nedostatek energie nebo se cítíte melancholičtí, tento džus je zřejmě přesně to, co opravdu potřebujete.

A jak jsme již uvedli, jeho příprava ani nemůže být jednodušší.

Recept na další straně článku…